POLSKI ZWIĄZEK WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

27 MPW, 6 MPL Kraków 2017 - zmiany organizacyjne, wstępny program zawodówUwaga!   W związku z brakiem możliwości wykorzystania dla potrzeb zawodów ( konkurencje rzutowe ) boiska treningowego zmuszeni jesteśmy rzut dyskiem i młotem rozegrać na boisku głównym. Wymusza to na nas dokonanie zmian w stosunku do ramowego programu przedstawionego w komunikacie organizacyjnym. Zmuszeni jeśteśmy przenieść rzut dyskiem na pierwszy dzień zawodów, a rzut młotem rozegrać drugiego dnia.

Druga zasadnicza zmiana dotyczy biegu na 10000 m. Nie ma możliwości rozegrania biegu w piątek w godzinach wieczornych. Tradycyjnie więc konkurencja przeprowadzona zostanie w sobotę w godzinach przepołudniowych w 2 seriach.

Za zmiany serdecznie przepraszamy. Szczegółowy wstąpny  program zawodów. Ostateczy na 2 dni prze zawodami.

Prosimy o przekazanie informacji innym uczestnikom mistrzostw, szczególnie wszystkim tym, którzy mogą mieć trudności w dostępie do internetu.

czytaj dalej


Lekkoatletyka połączyła pokoleniaSetki uczestników stanęły do sportowej walki na toruńskim Stadionie Miejskim. Najstarsi z nich mieli ukończone osiemdziesiąt lat, najmłodsi – zaledwie dwa. Nie brakowało też sportowców z zagranicy.

czytaj dalej


Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku, 01.07, Kraków - zaproszenie01. lipca  Krakowie podczas 27. Mistrzostw Polski Weteranów odbędzie się  Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PZWLA. Publikujemy treść oficjanego zaproszenia.

czytaj dalej


25 Mistrzostwa Polski Weteranów i 2 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach, Senioriada, Mityng La - wynikiZapraszam do lektury wyników. Pięciobój Rzutowy, Pięciobój klasyczny, Senioriada, Mityng la

czytaj dalej


Regulamin Pikniku Rodzinnego ze SportemMistrzostwom Polski Weteranów i Senioriadzie towarzyszy Piknik Rodzinny, w ramach którego odbędą się konkurencje sportowo-rekreacyjne. Poniżej treść regulaminu Pikniku.

czytaj dalej


25 MPWwWielobojach, 2 MPLwWielobojach, Mityng La - program zawodówZapraszam do lektury programu zawodów: program ogólny, program mityngu la

Uwaga! Możliwe drobne zmiany programu ze względu na możliwość zgłoszeń amatorów- "seniorów" w dniu zawodów.

czytaj dalej


Mistrzostwa w Toruniu z piknikiem rodzinnymJuż za tydzień kolejna edycja czempionatu wieloboistów. Zmaganiom sportowym będzie towarzyszył cały szereg innych atrakcji. Nie zabraknie atrakcyjnych nagród.

czytaj dalej


Grodno i Toruń już za niecałe dwa tygodnieZbliżają się zapowiadane już wcześniej Otwarte Mistrzostwa Białorusi oraz bezpłatny miting w Toruniu, który towarzyszy Mistrzostwom Polski Weteranów w Wielobojach. Organizatorzy nadal zachęcają do udziału w zawodach.

czytaj dalej


Wieloboje z olimpijczykami i niespodziankami. Czekamy na zgłoszenia!Kończy się rejestracja na mistrzostwa Polski w wielobojach. Warto stanąć do rywalizacji, bo to doskonała okazja do sprawdzenia formy przed czempionatem w Krakowie. Poza tym uczestników czeka szereg atrakcji.

czytaj dalej


Puck Czwórbój Rzutowy 15.07.2017 - komunikat organizacyjny. Relacje z zawodów Masters Meeting w Tczewie.Krzysztof Jędrzejewski zaprasza 15 lipca do Pucka na Czwórbój Rzutowy. W trakcie zawodów rozegrany będzie również chód na 3000 m. Komunikat organizacyjny

Grzegorz Tyroski zaprasza do oglądania  relacji z zawodów w Tczewie.     Relacja TV        Fotorelacje

czytaj dalej


AUTORZY
KALENDARZ
Czerwiec 2017
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
EMACS 2017 Denmark
Perth 2016 - World Masters Athletics Championships
WMACi 2017 Daegu Korea
EMACI Toruń 2015
EMACI Ancona 2016
EMMC
PARTNERZY
SPONSORZY